Natura NG-7 23cm
Znížená cena! Natura NG-7 23cm

Natura NG-7 23cm

Nový produkt

Materiál: Profilovaná pena T30 / 38 a HR pena

 Výška matraca: 23cm

 Tuhosť: H3 - stredne tuhá

 Nosnosť: Do 130kg na 1 lôžko

 Poťahová látka: bavlna, elastan, PES

 Poťah: snímateľný, opatrený zipsom

 Možnosť prania: Áno, do 40 ° C

Viac detailov

501 položky

Skladem do 10 pracovních dnů

185,00 € s DPH

-50%

370,00 € s DPH

Najnižšia cena v rámci 30 dní pred zľavou 185,00 €

Promo Banner

Detaily

Charakteristika produktu:

 

Príjemné robustne prešívané poťahy radu ULTRA. Obsahuju všitý zips, majú vysokú hustotu a sú hypoalergénne.

Dve strany s rôznou tvrdosťou. Obe strany sú profilované a preberajú vlastnosti danej technológie.

7-zónové profilované vonkajšie vrstvy matraca výrazne zvýši komfort a hygienu spánku.

Dva typy vysoko kvalitných polyuretánových pien s rôznymi stupňami tvrdosti a vysokou hustotou 37 kg / m3. Univerzálne riešenie pre zvýšenie komfortu pri rôznych potenciálnych používateľov, uspokojené prostredníctvom väčšieho zosúladenia výrobku s rôznymi potrebami a preferenciami.

Súčasne najnovšie technológie typu Dovetail, ktoré robí matrac oveľa bezpečnejším a hypoalergénny. Alebo Airlift 7 ovplyvňujúce pozitívne komfort a hygienu spánku. Je jednou z najlepších matracov pre deti a alergikov.

Všetky suroviny použité na výrobu produktu sú certifikované a spĺňajú prísne štandardy.

 

Ponúkame Vám matrac určenú pre najnáročnejších zákazníkov. Produkty zo série NoGlue ponúkajú hypoalergénne husto prešitou tkaninu so všitým zipsom vo vysokej kvalite. Vo výrobnom procese používame iba certifikované suroviny, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú prísne štandardy kvality a bezpečnosti.

 

Jadro matraca podobne ako u modelu NoGlue NG5 sa skladá z dvoch typov polyuretánových pien, ale tu majú vyššiu hustotu (až 30 kg / m3 a 37 kg / m3). Okrem toho hlavnou výhodou tohto matraca je prítomnosť peny typu KALTSCHAUM, ktorá s prehľadom predčí konvenčné peny, pokiaľ ide o pohodlie a dlhú životnosť. Vysoká hustota surovín má pozitívny vplyv na odolnosť a stabilitu celej konštrukcie matraca a tiež umožňuje lepšie prispôsobenie k telu. V jadre matraca je využitá bezlepidlová technológia Dovetail.

Matrac je profilovaná na oboch stranách, vďaka tomu poskytuje oveľa vyšší komfort ako tradičné penové alebo pružinové matrace. Tvar spracované peny má pozitívny vplyv na vetranie produktu. Výsledkom je ideálna cirkulácia vzduchu v priebehu spánku. Za pomoci zodpovedajúcich vzduchových kanálikov a 7-mi zónového systému je matrac ideálny pre anatómiu ľudského tela. Vrchná vrstva matraca je z vysoko kvalitnej textílie, príjemné na dotyk.

Všetky vlastnosti tejto matrace a atraktívna cena činí matrace ako vynikajúci alternatívu k tradičným matracom tvorenými kombináciou pružín a peny.

Použité technologie:

7Zones

7 masážnych zón

Rozdelenie matrace na 7 profilovaných zón, poskytuje vysoký komfort odpočinku vzhľadom k masážnym vlastnostiam jednotlivých častí matraca.

AirLift7

 

Systém Airlift 7 - pohodlie a vynikajúce cirkulácia vzduchu!

 

Matrac je vytvorená inovatívnym systémom Airlift 7. Súčasne je vo verzii Lux, preto je použitý na oboch stranách matraca.

 

Prítomnosť popísané technológie výrazne zlepšuje komfort a hygienu spánku. Vzduchové kanály vytvorené profilovaním peny tvorí základ vynikajúcej cirkulácia vzduchu, čo znamená zdravý spánok i telo. Minimalizuje potenie počas spánku a kože môže vždy dýchať čerstvý vzduch. Voľné prúdenie vzduchu zabraňuje tvorbe plesní pod naším telom, a hromadenie prachu, roztočov a ďalších nežiaducich alergénov. Okrem toho, je matrac rozdelená do 7 zón, takže sa dobre prispôsobí anatómii ľudského tela.

 

Inovácia spočíva v profilovanie peny, spôsobom vyvinuté našimi inžiniermi prostredníctvom špecializovaných strojov k tomu prispôsobeným. Takto vytvorené produkty sú vždy bezpečné, a pripravené pre spokojnosť našich zákazníkov podľa najnovších noriem pre zdravý spánok.

 

Dovetail - technológia vyvinutá špeciálne pre vašu bezpečnosť!

 

Výroba matracov technológií Dovetail je revolučný! Spôsob spojenia vrstiev matracov touto technológiou je založený na najmodernejšie technológie na trhu, založené na kombinácii fyzikálno-mechanických spojov, kde sa využíva trenie. Vzhľadom k veľkej kontaktnej ploche a vysokému koeficientu trenia použitých pien, je spojenie veľmi stále. Doteraz prítomné materiály na trhu a spôsob ich spracovania neumožňovali použitie týchto spojov, čo je dôvod, prečo sú teraz inovatívne.

 

Najbežnejšia metóda na trhu hotmelt vyžaduje použitie lepidla, ktoré je menej bezpečné, viac alergénne a používa sa predovšetkým preto, aby sa znížili výrobné náklady a urýchlil sa proces výroby matrace - naša výroba sa ale neriadi touto cestou. Pretože v matraci nie je používané lepidlo, je bezpečnejšie ako pre životné prostredie, ako aj pre výrobu matraca, čo je veľmi dôležité pre ľudí, ktorí sa rozhodnú zvoliť tento výrobok.

 

Je to jediný systém bez zápachu, čo je ideálne pre deti a alergikov.

Ultra

Poťah ULTRA - pohodlný a odolný materiál pre matrac!

 

Naše matrace sú predávané iba v poťahoch z pletenej kvalitnej tkaniny renomovaných značiek, a patrí do tejto rady. Vďaka tomu sme schopní ponúknuť špičkové matrace s pohodlnými poťahmi vysokej kvality.

 

Poťahy ULTRA sú oveľa vyššie v hierarchii kvality a trvanlivosti v porovnaní s väčšinou ponúkaných poťahov typu Premium, alebo poťahu vyrobených z tkanín posteľných.

Okrem toho, pletené poťahy majú oveľa lepšiu priedušnosť, čo redukuje potenie počas spánku.

Pozor!

Poťah ULTRA je prešívaný hypoalergénnym, priedušným vláknom. Takto prešívané poťahy ponúkajú iba renomovaní výrobcovia matracov!

Pena HR KALTSCHAUM - najvyššia kvalita pena!

Vysoko elastická pena je bunkový materiál s hladkou textúrou a nepravidelnou štruktúrou. Vyznačujúci sa vysokou flexibilitou a dynamickým správaním po odstránení zaťaženia, čo zaisťuje vysoký komfort. Majú vynikajúcu priedušnosť, pevnosť v ťahu, a rýchlo sa vrátiť do pôvodného tvaru po intenzívnej kompresii.

 

 

vlastnosti:

 

+ Výborná elasticita produktu

 

+ Vysoká odolnosť proti deformácii

 

+ Vynikajúca ergonomická poloha pri spánku spánku

 

+ Dobré vetranie vďaka priedušné bunkovej štruktúre

 

+ trvanlivosť

Používa sa v exkluzívnych matracoch!